کاربر عزیز برای خرید از وب سایت لیبرو می بایستی حتما ثبت نام را انجام دهید زیرا به اطلاعات کاربری شما برای تکمیل سفارش نیازمندیم

اعتبار ، قیمت مناسب و خدمات و پشتیبانی محصولات سه دلیلی هستند که باعث میشوند تا شما را مجاب کنیم از فروشگاه ما خرید کنید.

محصولات فروشگاه ما علاوه بر اینکه از قیمت مناسبی نسبت به رقبا برخوردار می باشد (از تخفیف های ویژه نیز میتوانید در صفحه اینستاگرام ما مطلع شوید) ، از گارانتی ضمانت و اصالت کیفیت نیز برخوردار است و شما میتوانید با خیال راحت از فروشگاه ما خرید داشته باشید.

برای مطلع شدن از کدهای تخفیف ویژه ما حتما صفحه ما را در شبکه اجتماعی اینستاگرام دنبال کنید. زیرا ما در صفحه اینستاگرام علاوه بر تخفیف های دوره ای و مناسبتی ، مسابقاتی هم برگزار میکنیم که جوایز ویژه ای برای هر مسابقه در نظر گرفته شده است.

بنابرین برای مطلع شدن از کدهای تخفیف ما حتما صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید

بله . با خرید بیش از 150 هزار تومان از فروشگاه ما ، ارسال تمامی محصولاتتان رایگان محاسبه می شود

تمامی روند سفارشات از طریق پیامک و ایمیل به مشتری اطلاع رسانی می شود و با در دست داشتن شماره ثبت سفارش که از طریق پیامک ارسال شده میتوانید سفارش خود را پیگیری نمایید.

خیر فروش حضوری نداریم.

خیر . فعلا در دستور کار ما فروش کتاب الکترونیکی و صوتی نیست

با هر خرید ثبت شده در فروشگاه برای محصولاتی که در طرح تخفیف ویژه نیستند امتیاز مربوط به آن محصولات به بخش امتیاز من در پروفایل کاربری وایز می شود که وقتی به سقف حد نصاب رسید می توانید با خرج کردن آن امتیازات خرید رایگان را تجربه کنید .

علاوه بر این نیز با ثبت نظر در زیر پست هر محصول نیز میتوانید امتیازات زیادی کسب کنید.

برای سوالات خود با ما تماس بگیرید

تماس تلفنی

09336373283

ایمیل

info@librooo.com

support@librooo.com

آدرس فروشگاه : شیراز – خیابان ایمان جنوبی – خیابان شیخی – پلاک 42 

(به علت محدودیت هایی که داریم از خرید حضوری شما دوستان عزیز معذوریم)