محصول به سبد خرید اضافه شد
0
فروشگاه خرید کتاب لیبرو| وارد شوید| ثبت نام کنید

داستایوفسکی

نمایش 18 نتیجه

خرید کتاب های داستایوفسکی

یکی از جذاب ترین آثار ادبی دنیا مربوط می‌شود به نویسنده مشهور روس به نام فیودور داستایفسکی کتاب های قمار باز ، جنایت و مکافات ، برادران کارامازوف و …  جزو مشهور ترین رمان های داستایوفسکی است . برای خرید کتاب های داستایوفسکی از فروشگاه لیبرو با تخفیف همین حالا اقدام کنید.

آثار داستایوفسکی

در زیر به معرفی چند تا از بهترین آثار داستایوفسکی می‌پردازیم تا بتوانید راحت تر به خرید کتاب های داستایوفسکی بپردازید .

رمان قمارباز

داستان فردی قمارباز است که همه چیز خود را در قمار باخته اما هنوز دست از این کار نکشیده است ، این رمان در مذمت این عمل نوشته شده است ، گفته می‌شود داستایوفسکی خود زمانی معتاد به قمار بوده .

رمان جنایت و مکافات

این کتاب داستان دانشجویی به نام راسکولْنیکُف را روایت می‌کند که به‌خاطر اصول مرتکب قتل می‌شود. بنابر انگیزه‌های پیچیده‌ای که حتی خود او از تحلیلشان عاجز است. خواندن این کتاب جذاب از داستایوفسکی را به همگان پیشنهاد می‌کنیم.

رمان ابله

قهرمان داستان ابله پرنس میشکین است که دچار بیماری افسردگی می باشد و یکی از اعضا خانواده او برای درمان او را به سوییس می برد . برای خرید آثار داستایوفسکی همین حالا اقدام کنید.

رفتن به بالای صفحه

خرید اینترنتی کتاب از فروشگاه کتاب لیبرو می تواند یک تجربه خوب و لذت بخش باشد . جهـت خرید اینترنتی کتاب رمان ، تاریخ ، فلسفه ، روانشناسی و ... می توانید همین حالا اقدام نمایید.ما معتقدیم تنها کتاب نمی فروشیم بلکه انگیزه و امید را هم به شما می فروشیم.

تمامی حقوق این سایت متعلق به تیم لیبرو می باشد Copyright © 2024 librooo.com طراحی شده توسط تیم سرچیتو و سئو و طراحی سایت در شیراز

فروشگاه لیبرو یکی کتابفروشی آنلاین شیراز است که برای ساکنین شهر شیراز خدمات سریع تری ارائه میدهد.