محصول به سبد خرید اضافه شد
0
فروشگاه خرید کتاب لیبرو| وارد شوید| ثبت نام کنید

بهترین ترجمه کتاب درباره معنی زندگی

دسته‌بندی: معرفی کتاب ها
تاریخ: 20 آبان 1400
بازدید: 959 نفر
بهترین ترجمه درباره معنی زندگی

روزی ویل دورانت مشغول کار در کنار منزلش بود که ناگهان فردی که قصد خودکشی داشت نزد او آمد و از او ” درباره معنی زندگی ” سوالی پرسید . او به ویل دورانت گفت که از نظرش زندگی چه معنایی دارد و ما به چه هدفی باید زندگی کنیم .

پرسش به قدری سخت بود که ویل دورانت به پاسخی ساده به او بسنده کرد اما او پس از ترک آن مرد به فکر فرو رفت و به دنبال یافتن جوابی درست از این پرسش به 100 نفر از افراد مختلف در دنیا نامه ای زد و این سوال را پرسید و جواب هایی دریافت کرد .

در این مقاله قصد معرفی کتاب را نداریم ، قصد داریم به شما بگوییم بهترین ترجمه کتاب درباره معنی زندگی چیست ؟ و شما را از سردرگمی در بیاوریم .

بهترین ترجمه درباره معنا زندگی نشر پارسه

بدون شک نشر پارسه جزو یکی از بهترین انتشاراتی های کشور در حوزه رمان و مباحث علوم انسانی است و بدون شک بهترین ترجمه کتاب درباره معنی زندگی از همین نشر است .

کتاب درباره معنا زندگی با ترجمه ای دیگر در نشر پندار تابان به چاپ رسیده است ولی ترجمه نشر پارسه را بیشتر پیشنهاد می کنیم .

برچسب‌ها:

سیدمحمدجواد تقوی

زندگی بدون فهم برای انسان بیشتر شباهت به بردگی و اسارت دارد . ما هویتمان را از دانسته هایمان میگیریم

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید.

رفتن به بالای صفحه

خرید اینترنتی کتاب از فروشگاه کتاب لیبرو می تواند یک تجربه خوب و لذت بخش باشد . جهـت خرید اینترنتی کتاب رمان ، تاریخ ، فلسفه ، روانشناسی و ... می توانید همین حالا اقدام نمایید.ما معتقدیم تنها کتاب نمی فروشیم بلکه انگیزه و امید را هم به شما می فروشیم.

لینک های مهم : کتاب تکه هایی ازیک کل منسجم pdf

تمامی حقوق این سایت متعلق به تیم لیبرو می باشد Copyright © 2021 librooo.com طراحی شده توسط تیم سرچیتو و سئو و طراحی سایت در شیراز

فروشگاه لیبرو یکی کتابفروشی آنلاین شیراز است که برای ساکنین شهر شیراز خدمات سریع تری ارائه میدهد.

لینک های مفید : شعر حافظ