محصول به سبد خرید اضافه شد
0
فروشگاه خرید کتاب لیبرو| وارد شوید| ثبت نام کنید

بهترین ترجمه کتاب درباره معنی زندگی

دسته‌بندی: معرفی کتاب ها
تاریخ: 20 آبان 1400
بازدید: 883 نفر
بهترین ترجمه درباره معنی زندگی

روزی ویل دورانت مشغول کار در کنار منزلش بود که ناگهان فردی که قصد خودکشی داشت نزد او آمد و از او ” درباره معنی زندگی ” سوالی پرسید . او به ویل دورانت گفت که از نظرش زندگی چه معنایی دارد و ما به چه هدفی باید زندگی کنیم .

پرسش به قدری سخت بود که ویل دورانت به پاسخی ساده به او بسنده کرد اما او پس از ترک آن مرد به فکر فرو رفت و به دنبال یافتن جوابی درست از این پرسش به 100 نفر از افراد مختلف در دنیا نامه ای زد و این سوال را پرسید و جواب هایی دریافت کرد .

در این مقاله قصد معرفی کتاب را نداریم ، قصد داریم به شما بگوییم بهترین ترجمه کتاب درباره معنی زندگی چیست ؟ و شما را از سردرگمی در بیاوریم .

بهترین ترجمه درباره معنا زندگی نشر پارسه

بدون شک نشر پارسه جزو یکی از بهترین انتشاراتی های کشور در حوزه رمان و مباحث علوم انسانی است و بدون شک بهترین ترجمه کتاب درباره معنی زندگی از همین نشر است .

کتاب درباره معنا زندگی با ترجمه ای دیگر در نشر پندار تابان به چاپ رسیده است ولی ترجمه نشر پارسه را بیشتر پیشنهاد می کنیم .

برچسب‌ها:

سیدمحمدجواد تقوی

زندگی بدون فهم برای انسان بیشتر شباهت به بردگی و اسارت دارد . ما هویتمان را از دانسته هایمان میگیریم

دیدگاه‌ها

رفتن به بالای صفحه

خرید اینترنتی کتاب از فروشگاه کتاب لیبرو می تواند یک تجربه خوب و لذت بخش باشد . جهـت خرید اینترنتی کتاب رمان ، تاریخ ، فلسفه ، روانشناسی و ... می توانید همین حالا اقدام نمایید.ما معتقدیم تنها کتاب نمی فروشیم بلکه انگیزه و امید را هم به شما می فروشیم.

لینک های مهم : کتاب تکه هایی ازیک کل منسجم pdf

تمامی حقوق این سایت متعلق به تیم لیبرو می باشد Copyright © 2021 librooo.com طراحی شده توسط تیم سرچیتو و سئو و طراحی سایت در شیراز

فروشگاه لیبرو یکی کتابفروشی آنلاین شیراز است که برای ساکنین شهر شیراز خدمات سریع تری ارائه میدهد.

لینک های مفید : شعر حافظ